HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

2015 yılında kurulan SERKA Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 35 yıllık sektör deneyimi ve tecrübeli kadrosuyla hububat ve yağlık tohum alım satımını gerçekleştirmektedir.

Tarım sektöründeki tecrübesi ve hazır müşteri ağıyla sektörun hızla yükselen firmalarından biri olan firmamız pazar payını ve ticaretini her geçen gün arttırmaktadır.

Tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla piyasada güveni ve saygınlığı olan SERKA Tarım Ürünleri Limited Şirketi, güçlü bağlantıları sayesinde müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti vermekte olup, tüm hububat ürünlerinin ticaretini yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

SERKA Tarım adıyla; tarım sektöründeki tecrübemizle, hazır müşteri ağımızla ve sektörün hızla yükselen firmalarından biri olma misyonuyla hizmet vermekte; pazar payımızı ve ticaretimizi her geçen gün arttırarak, bu sektörün önde gelen kuruluşlarından birisi olmayı hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

SERKA Tarım olarak; güvenilirlik, süreklilik, insan ilişkisine ve sadakate önem vermektir.

HEDEFLERİMİZ

  • Müşterilerimize istenilen malı, en uygun fiyat ve şartlarla temin etmek ve tedarik zincirini aralıksız olarak sürdürmek.
  • Hububat Ürünleri sektöründe büyüyerek pazarda söz sahibi olmak.
  • Mal alımı yaptığımız ve hizmet verdiğimiz Türkiye piyasasında, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve güvenilirliğimizle Türkiye hububat piyasasının temel  firmalarından olmak.
  • Türkiye piyasalarında sahip olduğumuz tecrübeden kaynaklanan fiyat avantajını müşterilere yansıtmak.
TOP
× How can I help you?