Tekirdağ Toptan Buğday Satışı

Tekirdağ toptan buğday satışı; hem yerel çiftçiden, hem de borsa kanalından temin ettiğimiz ürünlerle gerçekleştirilmektedir. Satışını yaptığımız buğday çeşitlerinin analizlerini ve kalite kontrol işlemlerini, tam donanımlı laboratuvarlarımızda tamamlayarak, buğday kalitesini en üst seviyede tutmakta, en uygun saklama koşullarında, kargil depolarımızda itinayla muhafaza ederek, tüm Türkiye’ye sevkiyatını gerçekleştirmekteyiz.

Buğday

Buğday (Triticum), buğdaygiller familyasından bütün dünyada ıslahı yapılmış tek yıllık otsu bitki cinsidir. Buğdayın gen merkezi olarak Anadolu, Batı İran ve Kafkasya kabul edilir.

Karasal iklimi tercih eden Buğday; ülkemizde en çok yetişen tarım ürünlerinden biridir. Buğday ekmek üretiminde kullanılmaktadır. Kaliteli buğdaylar sayesinde lezzetli ekmekler üretilmektedir. Sadece ekmek üretiminde değil makarna yapımında da buğdaydan faydalanılmaktadır. Buğday; un ve yem üretilmesinde kullanılan temel bir besin maddesidir. Kabuğu ayrılabileceği gibi kabuğu ile de öğütülebilir. Buğday aynı zamanda çiftlik hayvanları için bir yem maddesi olarak da yetiştirilmektedir.

Toptan buğday satışını hem çiftçiden hem borsa kanalından yapmaktayız.

 • TOPTAN BUĞDAY SATIŞI SİPARİŞ FORMU

  Toptan buğday satışı için aşağıda yer alan form aracılığıyla sipariş verebilirsiniz.

  ADINIZ

  SOYADINIZ

  FİRMA ADI / ÜNVANI

  ŞEHİR

  TELEFON

  FAKS

  E-POSTA ADRESİNİZ

  WEB SİTESİ

  ÜRÜN SEÇİMİ

  - İstediğiniz ürünü seçmek için tıklayın.

  MİKTAR (TON)

  - Ton cinsinden miktarı belirtin.

  SİPARİŞ AÇIKLAMASI

  Sipariş formunda istenilen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğumu beyan ederim.

Tekirdağ Toptan Buğday Satışı
×

SERKA TARIM WHATSAPP HATTI

WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz...

× WHATSAPP HATTI